Domů / Tipy pro vás / Ochutnejte chléb z rodinné pekárny

Ochutnejte chléb z rodinné pekárny

Chlebu se ne nadarmo říká boží dar, již odedávna je základem hojnosti a nesměl chybět v žádné rodině. Nejlépe chutná takový chléb, který je vyrobený ručně podle tradiční receptury a s láskou k řemeslu. Pokud chcete okusit výsledek poctivé práce, je na čase ochutnat výborný chléb z rodinné pekárny NÁŠ CHLÉB, která je založená na 22 let dlouhé tradici.

Pečivo vyráběné s láskou k tradici

Řemeslně vyráběné pečivo vás překvapí svojí chutí. Když se řekne chléb, mnoho lidí si představí pecen chleba, který dokáže provonět celou domácnost, v rodinné pekárně NÁŠ CHLÉB však můžete ochutnat přes 20 různých druhů chleba. Sortiment chlebů obsahuje jak tradiční české chleby, tak i chleby s olivami, chia semínky, žitné chleby nebo třeba i borodinský chléb, který se vyrábí přes 20 hodin.

Proč je vlastně chléb z rodinné pekárny tak chutný? Při výrobě pečiva jsou použity jenom kvalitní přírodní suroviny, do těsta používají pouze vlastní žitný kvas, který sami vyrábí dvoustupňovou metodou. Pekárna se nezaměřuje pouze na chleba, můžete v ní pořídit i mnoho dalších druhů pečiva, vaše chuťové pohárky mohou potěšit staročeské housky a rohlíky, ciabatty, koláče, marokánky, perníky a mnoho dalšího. Pokud si pořídíte koláče s rodinné pekárny, potěší vás bohatými náplněmi ze sezónního ovoce. Pobočky pekárny najdete již po celé České republice. Podívejte se na webové stránky pekárny https://www.vasepekarna.cz/ a zjistěte, jestli se pekárna nenachází i ve vašem okolí. Na webu si můžete prohlédnout detailně i jednotlivé výrobky.

Neodbývejte se nekvalitními produkty a přineste do své domácnosti pečivo, které udělá radost celé rodině. Chléb je již dlouho základem českého jídelníčku a zajisté si tradiční český chléb získá svou chutí a vůní i vaší pozornost. Udělejte si radost a ochutnejte výrobky tradiční české rodinné pekárny NÁŠ CHLÉB.