Domů / Tipy pro vás / Pracujte na zvýšení návštěvnosti webu

Pracujte na zvýšení návštěvnosti webu

Chtěli byste neustále zvyšovat své prodeje? Pokud prodáváte služby nebo zboží, vždy je vhodné neustále pracovat na zvýšení prodejů a sice vhodnou propagací. Když pravidelně web propagujete, zvyšujete tím základnu svých klientů a máte možnost růst. Chce to však propagovat chytře a zvolit vhodné způsoby propagace. Skvělou možností je SEO, zajistí dlouhodobý efekt, ale než se jeho výsledky projeví, trvá to i více měsíců. Proto je tak populární PPC reklama, její efekt zaznamenáte už během několika dnů a je vhodná i pro nové weby.

Výhody PPC reklamy

U PPC reklamy se platí jen za ty uživatele, kteří se prokliknou přes reklamu na váš web. Tato reklama vám přinese při správném nastavení mnoho cílených návštěvníků. Může být spuštěna již během několika dnů a může bý velmi atraktivní. Zobrazuje se ve vyhledávání i v obsahu webů a může mít třeba podobu textové reklamy, prodejní reklamy s produkty, videoreklamy či reklamy s obrázkem. V tuzemsku je velmi populární seznam ppc reklama (Sklik), Google Ads, ale také třeba Facebook. U této reklamy se snadno reguluje rozpočet a pomocí analytických nástrojů můžete sledovat její přínos.

Zvolte vhodného partnera

Pokud očekáváte od PPC reklamy co největší přínos, nedělejte ji svépomocí. Zabere vám to jen mnoho času, utratíte mnoho peněz a efekt může být minimální Pokud má jít o nástroj, který výrazně zvýší vaše prodeje, zajistěte si PPC reklamu od zkušené marketingové agentury na PPC profits. Zajistí vám profesionální nastavení kampaně a bude ji po celou dobu optimalizovat pro co největší přínos. Spolupráce bude zcela transparentní, budete mít plný přístup do reklamního účtu i k analytickým nástrojům. Zatímco PPC svépomocí je jen pokus, spolupráce s agenturou je sázkou na jistotu. Navíc vám agentura může zajistit i další možnosti zvýšení prodejů, například přes nakupy google.