Domů / Tipy pro vás / Za dobrým jídlem nemusíte v Mladé Boleslavi daleko

Za dobrým jídlem nemusíte v Mladé Boleslavi daleko

Poobědvat či povečeřet v příjemném podniku s vynikající kuchyní, kde můžete jídlo spláchnout výtečným plzeňským pivem nebo neméně kvalitním Velkopopovickým kozlem, je určitě vítaným zpestřením pracovního i svátečního dne. Restaurace Plazy je vzdálena od centra Mladé Boleslavi zhruba pět kilometrů, takže se sem dostanete pohodlně za pár minut autem. Ovšem ani řidiči nemusí být ochuzeni o dobré pivo, neboť v restauraci se podává velice kvalitní nealkoholické pivo Birell. Speciálním druh kvasinek zaručuje Birellu pravou chuť piva, takže vám ani nepřijde, že pijete nealkoholické pivo.

Obec Plazy

Tato malá, hezky upravená a malebná obec se nachází poblíž Mladé Boleslavi a z města automobilů je to až k restauraci Na Návsi necelých pět kilometrů pohodlné jízdy autem. V současné době jsou Plazy již téměř součástí Mladé Boleslavi. Minulost obce byla překvapivě pestrá a první písemná zmínka o ní pochází z roku 1322. Dnes žije v Plazích zhruba 500 obyvatel. Hlavním tahákem pro místní, ale hlavně pro návštěvníky Mladé Boleslavi a turisty mířící například do Českého ráje nebo dál do Krkonoš, je restaurace Mladá Boleslav, resp. nacházející se v přilehlé obci Plazy.

Co restaurace nabízí?

Především to, co každý host od kvalitního podniku očekává, tedy výbornou kuchyni. V jídelním lístku najdete týdenní menu a každý den čtyři hlavní pokrmy. Nápojový lístek nabízí skvělé plzeňské pivo, neméně kvalitního Velkopopovického kozla 11° a pro řidiče nejoblíbenější nealkoholické pivo Birell. Pokud přijedete do Plazů svým autem, nebudete ošizeni, jelikož tento nápoj je díky speciálnímu druhu kvasinek zárukou pravé pivní chuti.

Vše pro zákazníky

Restaurace Na Návsi nabízí vedle hotových jídel také rozvoz jídel mladá boleslav pro fyzické i právnické osoby. Oblíbené je zde také pořádání svateb či jiných rodinných i firemních oslav. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a vítáni jsou i hosté, kteří si přivedou svého pejska. Postaráno je i o děti, které se mohou vyřádit na dětském hřišti. Pokud se hrají některá významná sportovní utkání, není problém sledovat přímý přenos v televizi, nebo si v případě hezkého počasí posedět u jídla a pití ve venkovním prostoru.