Domů / Tipy pro vás / Zajistěte si obaly na jídlo pro své zákazníky

Zajistěte si obaly na jídlo pro své zákazníky

Otevřít prostory pro návštěvníky? Po zkušenosti s koronavirovou krizí je to pro většinu lidí pracujících v pohostinství nepředstavitelné. Lidé si dnes zvykli na trend, kterým je donáška jídla nebo odnášení si jídla s sebou. Je to populární možnost, které využívá stále více lidí. Je příjemné, když lidí nemusí vařit a jen si vyzvednou jídlo, které si doma nebo v zaměstnání v klidu snědí. Dokonce i pro samotné poskytovatele v gastronomii je to mnohdy pohodlnější.

Myslete na boxy na jídlo

Je však zapotřebí nezapomínat na tu nejdůležitější věc a to jsou boxy na jídlo. Málokdo dnes chodí s vlastním kastrůlkem nebo jiným obalem na jídlo a tak je na samotném poskytovateli, aby si potravinářské obaly na jídlo sám zajistil. Zajisté je vaším cílem, abyste si obstarali kvalitní jednorázové obaly na jídlo za tu nejnižší cenu na trhu. Pokud ano, je tu pro vás český velkododavatel a sice společnost Jarico s.r.o., která na svém webu jarico.cz nabízí širokou škálu potravinářských obalů. Každý má trochu jiné požadavky na misky a obaly na jídlo, obvykle podle toho, jaká jídla připravuje. Vybírat si můžete misky PP a PET s integrovaným víčkem, misky na saláty, kelímky, kbelíky a dózy, misky na ovoce, hranaté plastové misky i kulaté plastové misky. Můžete si jich zajistit dostatek za perfektní cenu, vždy je vhodné mít dostatečnou zásobu tohoto spotřebního materiálu, který mizí opravdu rychle.

BIO obaly

Některým lidem vadí, když jsou jednorázové boxy na jídlo z plastů, protože ne každý tyto obaly recykluje. Pokud myslíte na přírodu a záleží vám na tom, z čeho jsou obaly vyrobeny, můžete si zajistit také BIO jednorázové misky a obaly. Jsou vyrobeny z recyklovatelných i ekologických materiálů. Velké oblibě se těší papírové krabičky a boxy, papírové kornouty, BIO příbory a také třeba boxy vyrobené z cukrové třtiny, nabídka je široká a zajisté z ní vyberete to pravé řešení pro vás.