Domů / Tipy pro vás / Dárek, který si zamilujete? Vsaďte na sílu kamenů!

Dárek, který si zamilujete? Vsaďte na sílu kamenů!

Někdy víte hned, co koupit k narozeninám kamarádce nebo komukoliv z rodiny. Má koníček o který se můžete kdykoliv opřít a vybrat něco z široké nabídky. Co však, když nemáte nic, co by vás inspirovalo a napadlo? Nechcete se zase uchýlit k neosobním dárkovým košům nebo dárkovým kartičkám? Nechce pořídit pro druhé něco, co se jim bude líbit nebo co je nějak vystihne? Pak vsaďte na sílu přírodních kamenů, které jsou spojovány se znameními,daty nebo měsíci narození. A nemusí to být nutně jen kámen, ale klidně příjemný šperk, který ocení zejména ženy. Jaký kámen vybrat?

Vybírejte podle znamení

Propojení se znameními je jedno z nejčastějších a je velmi často využíváno právě v souvislosti s dárky. Jde o příjemný a cenný dárek, kterým potěšíte všechny. Když zvolíte kámen zakomponovaný vkusně do šperku. Každé znamení má své drahé kameny, které vysílají pozitivní vibrace a mnohdy mohou být posilou pro nejistotu, sebedůvěru, lásku a mnoho a mnoho dalšího. Například jaspis je kámen vhodný pro Panny neboVodnáře a říká se mu matka všech kamenů. Věří se, že chrání před nástrahami onoho světa a také pomáhá tišit bolest způsobenou láskou. Také můžete vsadit na ametyst, který je vhodný například pro Ryby. Je to ochranný kámen, který umí vnášet stabilitu a harmonii do vztahů.

Máte-li před sebou znamení statného Lva, pak mu nejvíce bude vyhovovat křišťál, který je symbolem světla a čistoty. Je jeden z nejčastěji využívaných minerálů na světě a umí vyčistit mysl, tělo i ducha a pomoci přehlušit obavy a ruch z vnějšího světa. Internetový obchod Magie přírody však nabízí daleko více kamenů a to nejen pro všechna znamení ze zvěrokruhu, ale také kameny podle nálady, podle přání nebo třeba podle barev. Najděte ten pravý kámen, kterým obdarujete druhé a máte velmi příjemný dárek, který se bude líbit.