Domů / Tipy pro vás / Firemní stravování a catering
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Firemní stravování a catering

Stará a ověřená zásada zní, že každý by měl dělat to, co umí. Platí to i o stravování, které zajišťují i zaměstnavatelé pro své zaměstnance. Pokud mají pravidelnou stravu zajištěnou pokud možno přímo na pracovišti nebo v jeho areálu, nemusí ztrácet čas docházím na obědy mimo svůj podnik. Tento komfort je dnes zajišťován externí firmou, která svým klientům rozváží hotová jídla.

V Praze tuto službu nabízí společnost ARTER-CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o., sídlící v Praze 9. Kterýkoliv pražský podnik tak má možnost využít této skvělé služby a nabídnou svým zaměstnancům pravidelné a kvalitní stravování.

Nabídka firemního stravování

Společnost nabízí svým klientům z řad velkých i malých firem dovoz hotových jídel, které sama vyrábí. Kromě standardního hlavního jídla jsou to ještě jídla minutková, zachlazená hluboko zmrazená strava pro závodní a firemní stravování. Vedle výroby a distribuce jídel zajišťuje společnost také provozování podnikové prodejny (kantýny), kterou zásobuje ze svých centrálních skladů, kde je nepřetržitě více než 600 druhů potravinářského zboží.

Cateringové služby

V nabídce je také zajištění kompletních cateringových akcí, jako jsou různé prezentační akce, podnikové večírky, oslavy různých životních či podnikových výročí a jiných událostí. Vedle těchto služeb společnost ARTER provozuje vlastní restaurace, kterou využívají například klienti k obchodnímu jednání spojeného s obědem či večeří, ale i soukromé osoby, které si potrpí na luxusní prostředí, vybrané pokrmy a nápoje.

Nabídka standardního menu pro firemní stravování

  • čtyři druhy hotových jídel
  • tři druhy jídel minutkových
  • dva druhy studených mís či obložených talířů
  • jeden druh talíře s ovocem
  • dva druhy polévek

V rámci denní nabídky lez objednat také stálé minutky, minutkové či exkluzivní přílohy nebo několik druhů zmrzlinových pohárů. Na výběr jsou také dva druhy točených džusů a zákazník si může sám upravit nápoj doplněním cukru, sirupu, citronu či jinými ingrediencemi.