Domů / Tipy pro vás / Máte chuť na nejlepší burger vašeho života? Navštivte Mezi Bulky

Máte chuť na nejlepší burger vašeho života? Navštivte Mezi Bulky

Zapomeňte na všechny vaše dietní předsudky a přiznejte si, jaké jídlo je pro vás nejchutnější? Jsou to burgery, že ano? Mnoho lidí si tuto lahůdku odpírá a někteří jí konzumují tak často, jak to jen jde. Zajisté víte, že jsou mezi burgery velké rozdíly. Je rozdíl mezi burgerem z běžných rychlých občerstvení, které jsou vyrobené jen z levných polotovarů, a mezi domácímu kvalitními burgery. Burgery nemusí být jen nekvalitní, existuje místo, kde dělají burgery z těch nejlepších surovin, jaké v tuzemsku najdete. Je třeba vyrazit do Břeclavi, kde najdete to nejlepší místo na burgery, bistro Mezi Bulky.

Proč vybrat Mezi Bulky?

Hamburgery Břeclav v bistru Mezi Bulky se liší od všech burgerů, které můžete jinde ochutnat a to svým složením. Zde se burgery dělají z těch nejlepších surovin, konkrétně se jedná o maso v BIO kvalitě, které pochází z plemene Aberdeen Angus. Tato zvířata mají kvalitní a přirozený život, pasou se na zelených loukách a tím pádem je maso zdravé a neobsahuje žádné nebezpečné látky. To však není vše, přísady do hamburgerů si zde vyrábí zcela sami. Ať už jde o nakládanou zeleninu, majonézy nebo omáčky, vše je děláno svépomocí a s láskou. Je rozdíl mezi McDonaldem a dalšími fastfoody, kde vám rychle připraví levné a nekvalitní jídlo. Zde dělají burgery s láskou a s úctou k přírodě. Můžete si zde vybrat ze široké škály hamburgerů.

Břeclav Bistro nabízí vydatné a velké hamburger, které nasytí každého. Nabídku můžete sledovat na webu mezibulky.cz nebo na Facebooku. Najdete zde nejen masové burgery, ale také burgery z NeMasa, které potěší všechny vegetariány a vegany. Konečně si mohou i tito jedlíci pochutnat na dobrých burgerech, aniž by měli černé svědomí. Kromě burgerů zde najdete i prémiové hranolky, jaké jste ještě nikdy neochutnali. Co třeba hranolky s česnekovým máslem nebo s cheddarovou omáčkou? Budete zde jako v sedmém nebi, jakmile jednou ochutnáte burger z bistra Mezi Bulky, už nikdy nebudete chtít jiný. Kde vlastně toto bistro v Břeclavi najdete? vydejte se na ulici Nár. Hrdinů 2010/18.