Domů / Tipy pro vás / Sušené maso je chutnou a výživnou svačinou

Sušené maso je chutnou a výživnou svačinou

Sušené maso se díky své oblíbenosti dostává do podvědomí stále více lidí, jelikož se jedná o velice chutnou a výživnou svačinku. Sušené maso neboli jerky jsou tenké ochucené plátky masa, které se vyrábí ze syrového masa pomocí metody sušení. Díky této metodě zpracování si zachovávají všechny důležité výživové hodnoty a disponují dlouhou trvanlivostí.

Ideální svačina k různým příležitostem

Sušené maso jerky se vyznačuje především vynikající chutí, kterou si oblíbí každý masožravec. Díky sušení si navíc maso získává lehkost, takže bude vhodnou svačinkou na cesty. V batohu nezabere téměř žádné místo a nijak nezvýší hmotnost batohu, jako by to bylo v případě čerstvého masa. Přesto ale dodá tělu potřebné živiny, tak jako byste snědli flákotu masa.

Předností sušeného masa je také vysoký obsah bílkovin, díky čemuž je velice oblíbené mezi sportovci. Sušené maso jerky ocení i lidé, které vyznávají zdravý životní styl, jelikož se jedná o zdravou potravinu. Sušené maso nachází uplatnění jako náhrada za brambůrky a jiné nezdravé potraviny, které často volíme ke sledování televize, sklence vína, na oslavy či kdykoliv nás honí mlsná.

Sušené maso nejvyšší kvality od českých výrobců

Sušené maso se připravuje nejčastěji z hovězího masa. Mezi přední výrobce sušeného masa na českém trhu se řadí Rustic Jerky, jež používá pro sušení vysoce kvalitní hovězí maso. V rámci ochucování masa navíc nevyužívá žádné umělé přísady a konzervační látky, díky tomu se tak jedná o opravdu zdravou svačinku. Sušené jerky od Rustic Jerky si můžete vychutnat hned v několika příchutích.

Pokud milujete zvěřinu, pak nepohrdnete sušeným masem značky Windsor, která využívá maso ze zvěřiny z volné přírody a při zpracování a sušení masa využívá prověřené metody, které zajištují jejich jedinečnou chuť. Sušené maso si můžete nakoupit v e-shopu Insidefit.cz.

Kvalitní zdroje proteinů najdete v internetovém obchodě Insidefit.cz, určitě vyzkoušejte i naše další produkty: