Domů / Tipy pro vás / Oslava výročí sňatku je vždy slavnou událostí

Oslava výročí sňatku je vždy slavnou událostí

Datum svatby má většina párů vyrytých na snubních prstenech. Někteří odvážlivci je mají dokonce vytetované na různých částech těla. Ať už máte významné datum zvěčněné nebo ho máte jen ve své paměti, je to pro vás jistě důležitý den. Nezáleží na tom, zda se jedná o kulaté výročí nebo všední či dokonce zlatou nebo diamantovou svatbu, vždy je tento pro každý pár svátkem.

Uspořádejte oslavu

V poslední době se v naší zemi rozšířil velmi milý zvyk, kdy páry, které slaví zlatou (50 let), smaragdovou (55 let), diamantovou (60 let), kamennou (65 let), platinovou (70 let) nebo dokonce korunovační (75 let) svatbu, se rozhodnou na úřadě nebo v kostele obnovit svůj svatební slib.

Jak je obvyklé u klasických svateb, i po obnovení slibu následuje velká oslava, kdy hosté nosí dárek k výročí. Nejde o předvádění megalomanských darů, ale o milou připomínku.

Frutiko je společnost, která se postará nejen o milé dárky k výročí, ale také připraví originální pohoštění a luxusní květinovou výzdobu. Po domluvě vše dopraví na vámi určené místo kdekoliv v České republice.

Připravte si romantický večer

Ovocné bonboniéry jsou ideálním dárkem k připomenutí významného dne, pokud se nejedná o kulaté výročí a chcete si ho užít je ve dvou. Kupte si dobré víno a večer si posťte vaše svatební video. Věřte, že každý rok si všimnete nových detailů.

Pokud si přece jen tento den chcete udělat alespoň trochu zvláštním, připravte si luxusní večeři a servírujte ji na svátečním servisu po babičce. Na webu frutiko.cz objevíte mnoho luxusních pochoutek, ale také úžasné květinové pugéty vytvořené pouze z čerstvých řezaných květů. Snažte se kopírovat stejné květy, které byly použité na vaší svatbě. Jistě ve vás vyvolají příjemné vzpomínky.